Roczny abonament PlayStation Plus tańszy o 25 procent do 26 marca

0
 

Jeszcze tylko przez kilka dni potrwa promocja na niższy abonament PlayStation Plus. Teraz 12 miesięcy abonamentu oferowane jest za jedyne: 180 złotych.

Przypomnijmy, że abonament PlayStation Plus pozwala posiadaczom konsol PS4 zyskać jeszcze więcej przyjemności. Gracze po jego zakupieniu otrzymują nie tylko dostęp do trybu multiplayer w swoich zakupionych produkcjach, specjalne rabaty na kolejne gry do wykorzystania w PlayStation Store, 100 GB pamięci w chmurze, ale również uzyskują co miesiąc – na czas ograniczony – dostęp do pełnych wersji gier.

No właśnie, mamy marzec i jest to świetna okazja, aby wypróbować jedną z takich darmowych gier, a jest nią w tym miesiącu tytuł: Call of Duty: Modern Warfare Remastered. Poniżej możecie zobaczyć krótki urywek z tej gry na materiale wideo udostępnionym przez PlayStation Polska.

R E K L A M A

Wracając do wspomnianej promocji to abonament PlayStation Plus na 12 miesięcy oferowany w cenie promocyjnej 180 złotych jest niższy o 60 złotych, więc cena jest dość kusząca. Promocja potrwa tylko do 26 marca 2019 r., obowiązuje ona również w najpopularniejszych sieciach handlowych.

Wideo

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Polecane produkty

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o