Nowy polski zwiastun fabularny Days Gone: Ślub Deacona

0
 

Premiera gry wideo Days Gone – oznaczonej jako produkcja ekskluzywna przeznaczona wyłącznie na konsolę PlayStation 4 – odbędzie się już 26 kwietnia 2019 r.

Polski oddział PlayStation Polska bez opóźnień przedstawia co jakiś czas w polskiej wersji językowej nowe zwiastuny. Najświeższy nie powala długością, mało w nim zombi, ale nie zmienia to faktu, że Days Gone ma być ciekawą i atrakcyjną produkcją.

Najnowszy fabularny zwiastun ukazuje krótkie fragmenty z gry: to co spotkało głównego bohatera, a co jest dziś. Wygląda na to, że bohater podczas naszej rozgrywki będzie wspominał często swoją miłość…

R E K L A M A

Wspominaliśmy, że zwiastun ten przygotowano w polskiej wersji językowej, a jako, że produkcja ma mieć pełną polską lokalizację, to i tym razem usłyszymy polskie dialogi.

Przypominamy, że ekskluzywna gra wideo Days Gone ma być przeznaczona dla graczy od 18 roku życia i starczyć ma na około 30 godzin zabawy.

Premiera gry wideo Days Gone była wielokrotnie przekładana, na szczęście gra zadebiutuje już 26 kwietnia 2019 r., za niecałe dwa miesiące.

 

Zwiastun

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD / 4K

Polecane produkty

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o