Kolejne dwa – po polsku – zwiastuny z Days Gone przedstawiające świat gry

0
 

W YouTube na kanale PlayStation Polska ukazały się już kolejne, dwa nowe materiały wideo przedstawiające świat gry Days Gone. Warto obejrzeć.

Przypomnijmy sobie coś o tej produkcji. Ekskluzywna gra wideo Days Gone i w pełni spolszczona przeznaczona ma być dla graczy od 18 roku życia, starczy na około 30 godzin zabawy i przeznaczona jest dla konsoli PS4. Ostatnio poznaliśmy również listę rzeczy, które wchodzą w skład edycji kolekcjonerskiej.

Wprawdzie produkcja ta zapewnić ma na każdej wersji konsol PlayStation 4 tylko 30 klatek na sekundę, ale za to trzeba przyznać, że wygląda i prezentuje się bardzo dobrze.

R E K L A M A

No dobrze, skupmy się jeszcze krótko na nowych filmach. Oba zwiastuny omawiają świat gry, podpowiadają jak przetrwać i przeżyć w świecie, w którym niebezpieczeństw jest cała masa. Z filmów dowiemy się trochę m.in. o używanej broni, zombiakach i o ich zachowaniach… Na pewno warto poświęcić tych kilka minut na obejrzenie dwóch materiałów wideo, które są komentowane przez lektora.

Premiera gry wideo Days Gone była wielokrotnie przekładana, ale ostatecznie ustalono, iż gra zadebiutuje 26 kwietnia 2019 r.

 

Zwiastuny

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD / 4K

Polecane produkty

Dodaj komentarz