Gran Turismo Sport – można już podziwiać Porsche na drodze! [Trailer]

0
 

Jak wiemy od pewnego czasu w Gran Turismo Sport pojawią się samochody marki Porsche…

Niedawno na oficjalnej stronie serii opublikowano informację w której twórcy gry przekazują swoje emocje dotyczące zawartej współpracy. Nie zabrakło także trailera, na którym widać Porsche na trasie w najnowszej części serii.

W grze gracz będzie piął się w górę po szczeblach motoryzacyjnej kariery, zasiadając za kierownicą coraz potężniejszych maszyn i biorąc udział w coraz bardziej prestiżowych zawodach.

R E K L A M A

Do dyspozycji oddano samochody fabryczne, a także bolidy wyścigowe i modele koncepcyjne, którymi można jeździć na wielu autentycznych torach oraz fikcyjnych trasach w różnych zakątkach świata.

Gran Turismo Sport będzie miało premierę na konsolę PlayStation 4. Nie znamy jeszcze daty premiery, ale wszystko wskazuje na to, ze gra pojawi się jeszcze w tym roku. Do tej pory wybrani gracze mogli uczestniczyć w zamkniętych testach beta gry.

W parze z autentycznymi sportowymi doznaniami w grze Gran Turismo Sport poszło zwiększenie realizmu modelu jazdy, ale jednocześnie deweloper dołożył starań, by gra tak samo przystępna dla graczy jak poprzednie odsłony serii.

 

Zwiastun

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Polecane produkty

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o