God of War w promocji – poznaj najnowszą historię Kratosa już za 75zł

0

Grę “God of War” od Sony, która przez wielu uważana jest za jedną z najlepszych ekskluzywnych pozycji na PS4, można teraz nabyć – w wydaniu pudełkowym – w bardzo dobrej, promocyjnej cenie.

Niska kwota wynosząca w niektórych polskich sklepach zaledwie 75 zł jest świetnym pretekstem, aby w końcu zapoznać się z najnowszą historią Kratosa, tym bardziej, jeżeli spojrzymy na to ile dobrej zawartości i godzin rozgrywki zaoferuje nam ów tytuł.

Przypomnijmy, że fabuła gry opowiada o losach Kratosa – bohatera poprzednich części serii, ale także – co jest nowością – i jego syna Atreusa. Z kolei relacje młodego chłopca z jego ojcem są jednym z elementów, które mocno wybijają tę grę ponad inne… Nowy God of War to opowieść o wędrówce po świecie pełnym niebezpieczeństw, która ukazuje zmiany zachodzące w charakterze i psychice dwóch wspomnianych postaci w sposób wręcz wzorowy. Naprawdę można się z protagonistą, jak i jego towarzyszem, dobrze zżyć.

R E K L A M A

Oczywiście, jak przystało na ekskluzywną grę od Sony, inne elementy również stoją na wysokim poziomie. Mi osobiście niesamowicie przypadła do gustu konstrukcja świata – który jest ciekawie zaprojektowany i wypełniony przygodami pobocznymi, a balans pomiędzy otwartością a liniowością lokacji jest naprawdę dobrze zachowany. Często w grze występują również różne zagadki logiczne, które uwalniają nas od monotonii otoczenia, nieustannych bitew z przeciwnikami stającymi nam na drodze. Mimo, że te zagadki są raczej proste, to jednak bez nich naprawdę moglibyśmy czuć się znużeni z powodu licznych starć.

Zostając jeszcze przy walce, to warto zaznaczyć, że w tej części gry podczas starć zostały one znacząco zmienione w stosunku do poprzednich, bardziej “slasherowych” części. W tej produkcji do starć trzeba podchodzić bardziej ostrożnie, szczególnie na początku gry, kiedy to nasza postać jest dość słaba ze względu na małą ilość odblokowanych umiejętności…

Wspominałem na początku, że nowe “God of War” zrekompensuje nasz wydatek na zakup gry. Ukończenie głównego wątku zajmuje około 20 godzin, aczkolwiek aktywności poboczne mogą ten czas wręcz podwoić, co jest dość dobrym wynikiem…

Grę w dobrej cenie możecie nabyć w sklepach Electro.pl oraz MediaExpert.pl… Polecam skorzystać z promocji.

Polecane produkty

Dodaj komentarz