Dwie świetne gry trafiają do Xbox Game Pass: Alien Isolation i Shadow of the Tomb Raider

0

Dwie świetne gry trafiają do Xbox Game Pass i są to Alien Isolation oraz Shadow of the Tomb Raider. Kolejną dobrą produkcją może okazać się jeszcze gra Batman: Return to Arkham.

Firma Microsoft, co trzeba przyznać, dodaje często produkcje do swojego katalogu Xbox Game Pass zasilając półkę popularnymi i dobrymi grami.

Nowa lutowa aktualizacja oferty Xbox Game Pass przynosi w tym roku abonentom usługi, m.in. Batman: Return to Arkham, strzelankę Alien Isolation (dostępną już od 28 lutego), a także Shadow of the Tomb Raider. Jak pierwsza wymieniona produkcja zbiera trochę ponadprzeciętne oceny, tak dwie pozostałe to na pewno perełki, w które warto zagrać.

R E K L A M A

Warto wspomnieć, że katalog wciąż się poszerza, w Xbox Game Pass znajdziemy również grę Forza Horizon 4, a w przyszłości także zaplanowaną na 2019 rok najnowszą produkcję Gears of War 5.

Przypomnijmy, że opłacający abonament usługi Xbox Game Pass uzyskują dostęp do ponad 100 gier na konsole Xbox One oraz tytułów Xbox Play Anywhere dostępnych na komputerach PC z systemem Windows 10.

Gracze i posiadacze konta Xbox Live mogą także skorzystać z 14-dniowego okresu próbnego.

Więcej

Przejdź na stronę Xbox Game Pass

Polecane produkty

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o