Przygodówka: The Book of Unwritten Tales 2 już dostępna na iOS oraz Android [Trailer]

0
 

Gra przygodowa typu point&click: The Book of Unwritten Tales 2 już gotowa na urządzenia mobilne.

The Book of Unwritten Tales 2 to udana kontynuacja całkiem niezłej i dobrze przyjętej przez graczy produkcji. Za stworzenie gry odpowiada belgijskie studio: KING Art Games, a teraz dzięki konwersji wykonanej przez Fishlabs przygodówka ta jest do nabycia w sklepach Google Play – na urządzeniach z sytemem Android, oraz w AppStore – na urządzeniach z systemem iOS.

Przypomnijmy sobie teraz coś o samej grze. W tej humorystycznej produkcji, żartującej sobie z wielu motywów znanych z klasyki fantasy, przychodzi graczom pokierować losami czterech bohaterów. Są to, gnom Wilbur, Ivo – sztywna i zasadnicza elfia księżniczka, łowca przygód Nate oraz sympatyczny stwór o imieniu Critter.

R E K L A M A

Akcja tytułu rozpoczyna się w rok po wydarzeniach znanych z pierwszej odsłony cyklu. Królestwo Aventasii dotyka tajemnicza magiczna plaga, zamieniająca groźne bestie w słodkie psiaki, a potężne zamki w domki dla lalek. W obliczu tego niespodziewanego obrotu spraw, na barki bohaterów spada zadanie dotarcia do źródła tego zjawiska i rozwikłanie jego zagadki.

Tytuł nabywać można w sklepie: Google Play (21,99 zł) oraz AppStore (4,99$). Gra dostępna w języku angielskim.

Zapraszamy do obejrzenia trailera…

Zwiastun

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Polecane produkty

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o