League of Angels Paradise Land – nowe turowe RPG – po polsku! [Android, iOS]

0
 

Gracze lubiący klimaty fantasy powinni zainteresować się zupełnie nową grę League of Angels – Paradise Land. Jest to turowa gra RPG z elementami MOBA i Roguelike, osadzona w fantastycznym świecie League of Angels.

Celem jest odnalezienie artefaktu aniołów, który pozwoli zmienić losy świata i powstrzymać Apokalipsę. Należy zebrać drużynę i rozwijać umiejętności jej członków, wchodząc tym samym na wyższe poziomy.

Gra wygląda na dobrze zaprojektowaną i umożliwia bogaty sposób rozwoju postaci. Na gracza czeka urozmaicone wyposażenie, mistyczne kamienie i specjalne błogosławieństwa, które zwiększają moc postaci. Należy zwrócić uwagę na to, że przy projektowaniu generowanych poziomów pracowała ta sama osoba, co przy Grand Theft Auto 5.

R E K L A M A

League of Angels – Paradise Land ma kilka trybów rozgrywki, w tym klasyczną kampanię fabularną. Można spróbować przejść specjalny Honor Trial, który przypomina eksplorację podziemi. Labirynth natomiast pozwala znajdować ukryte skarby i toczyć walki z potężnymi bossami. Arena to z kolei starcia między graczami z całego świata. Można przyłączyć się do Gildii i wspólnie ze znajomymi awansować w rankingach.

Dobrą informacją jest to, że gra jest dostępna w języku polskim.

Więcej: w sklepie Google Play (Android), oraz w AppStore (iOS)!

Zwiastun

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Polecane produkty

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o