Zwiastun premierowy gry przygodowej point&click: Unavowed

Zwiastun premierowy gry przygodowej point&click: Unavowed

26/06/2018 0 przez Tomasz Filipski

Unavowed to gra przygodowa z gatunku point-and-click, utrzymana w klimacie thrillera, a jej premiera zaplanowana została na sierpień 2018. Gra trafi na rynek dzięki Wadjet Eye Games (Gemini Rue, Technobabylon).

Twórcy ogłosili, że gra trafi do sprzedaży 8 sierpnia tego roku na platformę PC (Steam). Przypomnijmy, że większość wcześniejszych gier wydanych pod szyldem Wadjet Eye Games trafiały również na urządzenia mobilne, jak będzie w tym przypadku? Tego jeszcze nie wiemy.

R E K L A M A

Akcja gry Unavowed ma dziać się w czasach współczesnych, w Nowym Jorku. Zadaniem gracza będzie pokierowanie wybranym bohaterem gry, który przez ostatnie pół roku był opętany przez demona i za pomocą naszego ciała siał zniszczenie i cierpienie w całym mieście.

Na szczęście kres temu wszystkiemu położył egzorcyzm przeprowadzony przez agentów walczącej ze złem starożytnej organizacji Unavowed… Nasz bohater utraciwszy dom, rodzinę i przyjaciół, jednocześnie poszukiwany przez Policję postanawia dołączyć do wspomnianej organizacji, która go uratowała.

Gra przygodowa Unavowed to klasyczna gra point&click, koniecznie obejrzyjcie zwiastun.

Zwiastun

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Zobacz także: