Zapowiedź usługi Xbox Game Pass na PC - pierwsze informacje

okładka

CEO Microsoftu - Satya Nadella - poinformował, że zamierza rozszerzyć dostępność usługi Xbox Game Pass o obsługę platformy PC. Trzeba przyznać, że to dość dobra wiadomość.

Wprawdzie szczegóły dotyczące tej usługi nie są jeszcze znane, ale wiadomo, że planuje się otwarcie na komputerach taniego abonamentu za katalog gier do pobrania jeszcze w tym kwartale.

Przypomnijmy, że usługa firmy Microsoft - Xbox Game Pass - została utworzona z myślą o użytkownikach konsoli Xbox One. Ta popularna usługa giganta z Redmond, w porównaniu do innych tego typu ofert, charakteryzuje się niewielką miesięczną opłatą za dostęp do bogatego katalogu gier.

R E K L A M A

Na tą chwilę trudno stwierdzić ile usługa Xbox Game Pass na PC może zaoferować gier, ale z pewnością nie zabraknie na jej liście tych dostępnych gier w ramach Xbox Play Anywhere. To oczywiście będzie za mało, więc możliwe, że Microsoft rozmawiał już z innymi wydawcami?

Kiedy możemy dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat? Możliwe, że już podczas imprezy X018, którą zaplanowano na 10-11 listopada tego roku.

 

Udostępnij
Źródło: Microsoft, VG247

Wstecz

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok Odmawiać