Zapowiedź: Sniper Elite 4! [Zwiastun]

Zapowiedź: Sniper Elite 4! [Zwiastun]

01/08/2016 0 przez Tomasz Filipski

Oficjalnym dystrybutorem konsolowych wersji gry Sniper Elite 4 została Cenega. Trwają już prace nad spolszczeniem.

Za spolszczenie – napisy – odpowiadać ma firma QLOC. Ciekawe czy wersja PC – na Steamie również doczeka się takiego spolszczenia?

R E K L A M A

Gra Sniper Elite 4 to pierwszoosobowa strzelanina, w której wcielamy się w strzelca wyborowego na froncie II wojny światowej. Odpowiedzialne za grę studio Rebellion stawia na realistyczną fizykę, w sporej mierze symulacyjną mechanikę zabawy, interesującą kampanię fabularną oraz dużą swobodę podczas wykonywania misji. Oprócz trybu dla jednego gracza pojawi się dwuosobowy co-op oraz multiplayer.

Rozgrywka w Sniper Elite 4 przenosie nas na tereny Włoch z 1943 roku. “Tajny agent i strzelec wyborowy Karl Fairburne zostanie rzucony do akcji, by walczyć u boku dzielnych mężczyzn i kobiet z włoskiego ruchu oporu i pomóc im wyzwolić kraj z jarzma faszyzmu. Jeżeli twoja misja zakończy się niepowodzeniem, nie dojdzie do Operacji Overlord, nie będzie lądowania w Normandii, a Europa nie odniesie zwycięstwa!” – czytamy w zapowiedzi.

Gra Sniper Elite 4 powstaje z myślą o konsolach PlayStation 4 i Xbox One, a także o komputerach osobistych. Równocześnie potwierdzona została data premiery: 14 luty 2017 rok.

Zwiastun

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Zobacz także: