Zapowiedź: Polska gra studia The Farm 51: World War 3 to strzelanka F2P!

Zapowiedź: Polska gra studia The Farm 51: World War 3 to strzelanka F2P!

25/01/2016 0 przez Tomasz Filipski

news

Jak będzie wyglądała trzecia wojna światowa? Ekipa gliwickiego studia The Farm 51 ma już swoją wizję, ale gra ukaże się dopiero najwcześniej w 2018 roku.

O tym, że World War 3 powstaje, wiadomo w zasadzie już od kilku miesięcy. Teraz producent postanowił uchylić rąbka tajemnicy. Czego powinniśmy się po tym tytule spodziewać?

Gra World War 3 zaoferuje zarówno starcia piechoty, jak i różnego typu pojazdów od wozów opancerzonych, czołgów, aż po samoloty. Na tle konkurencji produkcja ta wyróżniać ma się niezwykle wiernie odwzorowanymi jednostkami, w tym jej mechaniki, a także same lokacje będą przedstawiały rzeczywiste miejsca na świecie, między innymi Berlin, Londyn i Paryż. Nie zabraknie także najnowszego arsenału Wojska Polskiego, co dla wielu graczy może być nie lada gratką.

R E K L A M A

Fabuła przedstawiać ma możliwie prawdopodobną wizję trzeciej wojny światowej. Liczymy nawet na mocny akcent polskich oddziałów w historii ukazanej w grze.

Wśród trybów pojawią się zarówno takie przeznaczone wyłącznie dla ludzkich graczy (PvP), jak i takie, w których do konfliktu przyłączą się żołnierze sterowani przez sztuczną inteligencję (PvPvE). Równie ważna co sama walka będzie również taktyka oraz umiejętności gry zespołowej.

Całości dopełniać ma zaś realistyczna i przyjemna dla oka oprawa wizualna, co ma być możliwe dzięki zastosowaniu silnika Unreal Engine 4. Gra World of War 3 to gra typu: free-to-play. Super, nie?

foto

{gallery width=230 height=110}gry/world-war-3/zapowiedz{/gallery}

(kliknij aby powiększyć)