Wiedźmin 3: Dziki Gon – Edycja Gry Roku wraz ze steelbookiem już w przedsprzedaży!

Wiedźmin 3: Dziki Gon – Edycja Gry Roku wraz ze steelbookiem już w przedsprzedaży!

01/09/2017 0 przez Tomasz Filipski

Gra Wiedźmin 3: Dziki Gon ze steelbookiem jest dostępna w przedsprzedaży wraz ze wszystkimi rozszerzeniami i dodatkami w postaci Edycji Gry Roku.

Wydanie zawiera grę Wiedźmin 3: Dziki Gon – Edycja Gry Roku, kolekcjonerski steelbook i specjalny koncert Video Game Show prezentujący utwory ze ścieżki dźwiękowej do gry.

R E K L A M A

Wiedźmin 3: Dziki Gon zdobył ponad 250 nagród dla gry roku. Na gracza czeka ponad 100 godzin podróży przez ogromny, otwarty świat.

W trakcie wyprawy trzeba będzie likwidować wrogów jako profesjonalny zabójca potworów, wyposażony w liczną broń, mutujące eliksiry i magiczne umiejętności niezbędne w walce. W grze znajdziemy dzikie bestie grasujące po górskich szlakach i zaułkach gęsto zaludnionych miast. Z kolei łupy można zainwestować w ulepszanie ekwipunku, zbroję, lub wydać je na zakłady, gry w karty, walkę na pięści i inne przyjemności…

Wiedźmin 3: Dziki Gon Edycja Gry Roku to połączenie podstawowej wersji gry i wszystkich dotychczas wydanych dodatków. Wydanie zawiera ekspansje “Serca z kamienia” oraz “Krew i Wino”, które wspólnie stanowią ogromną, bo aż 50-godzinną, część historii oraz całkiem nowe elementy i obszary, które powiększają świat gry o ponad jedną trzecią.

Podsumowując, edycja ta daje dostęp do wszystkich wydanych do tej pory dodatków, w tym do broni, zbroi, nowego trybu gry, wątków pobocznych i unikalnych kart do gry w Gwinta. W tej edycji zawarte są także wszystkie techniczne i wizualne uaktualnienia oraz całkiem nowy interfejs udoskonalony na podstawie opinii zgłoszonych przez użytkowników.

Cena? 179,99 zł za wersję PC oraz 229,99 zł za wersję przeznaczoną na konsolę.

 

Foto

wiedzmin-3-dziki-gon-edycja-rozszerzona-steelbook

Zobacz także: