Torment: Tides of Numenera z darmowym weekendem na Steam

Torment: Tides of Numenera z darmowym weekendem na Steam

28/10/2017 0 przez Tomasz Filipski

Na platformie Steam zaczął się darmowy weekend z grą Torment: Tides of Numenera.

Jeśli nie mieliście okazji zagrania w izometryczne RPGi to macie teraz szansę na uczynienie tego. Przedwczoraj rozpoczęła się też halloweenowa wyprzedaż na Steamie. W jej ramach do 1 listopada można kupić mnóstwo gier po obniżonych cenach.

Przypomnijmy, że gra Torment: Tides of Numenera – duchowa spadkobierczyni innego tytułu: Planescape: Tormen – została stworzona przez studio inXile Experiment, znane chociażby ze stworzenia też gry Wasteland 2. Co prawda gra Torment: Tides of Numenera nie powtórzyła tak ogromnego sukcesu jak dawny wspomniany tytuł nieistniejącego już studia Black Isle Studios, ale przez wielu recenzentów została pozytywnie przyjęta. Na pozytywne opinie w dużej mierze wpłynęła interesująca fabuła i dialogi.

R E K L A M A

To co jesteście gotowi? Jeśli chcecie wkroczyć do świata Torment: Tides of Numenera to możecie to zrobić za darmo, ale niestety tylko do tej niedzieli – do 29 września.

Ponadto informujemy, że na platformie Steam gra ta została również trochę przeceniona. Promocja potrwa do 1 listopada. Kliknijcie po więcej…

{source}
<script type=”text/javascript” src=”https://buybox.click/js/bbv3-loader.min.js” async=””></script>
<div class=”bb-widget” id=”buybox-1″ bb-id=”830″ bb-oid=”12166346″ ></div>
{/source}