Torment: Tides of Numenera z darmowym weekendem na Steam

okładka

Na platformie Steam zaczął się darmowy weekend z grą Torment: Tides of Numenera.

Jeśli nie mieliście okazji zagrania w izometryczne RPGi to macie teraz szansę na uczynienie tego. Przedwczoraj rozpoczęła się też halloweenowa wyprzedaż na Steamie. W jej ramach do 1 listopada można kupić mnóstwo gier po obniżonych cenach.

Przypomnijmy, że gra Torment: Tides of Numenera - duchowa spadkobierczyni innego tytułu: Planescape: Tormen - została stworzona przez studio inXile Experiment, znane chociażby ze stworzenia też gry Wasteland 2. Co prawda gra Torment: Tides of Numenera nie powtórzyła tak ogromnego sukcesu jak dawny wspomniany tytuł nieistniejącego już studia Black Isle Studios, ale przez wielu recenzentów została pozytywnie przyjęta. Na pozytywne opinie w dużej mierze wpłynęła interesująca fabuła i dialogi.

R E K L A M A

To co jesteście gotowi? Jeśli chcecie wkroczyć do świata Torment: Tides of Numenera to możecie to zrobić za darmo, ale niestety tylko do tej niedzieli - do 29 września.

Ponadto informujemy, że na platformie Steam gra ta została również trochę przeceniona. Promocja potrwa do 1 listopada. Kliknijcie po więcej...

 

Udostępnij
Źródło: inf. własna

Wstecz

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok