Titanfall 2 pojawia się - 1 sierpnia - w Origin Access!

okładka

Na początku lipca EA ogłosiło, że w Origin Access znajdą się Titanfall 2 i Battlefield 1. Pierwszy z wymienionych tytułów został dodany dziś - tj.1 sierpnia.

Titanfall 2 to kontynuacja strzelanki FPP Titanfall z 2014 roku stworzona przez zespół Respawn Entertainment. Produkcja, w odróżnieniu od pierwszego Titanfalla, oferuje pełnoprawną kampanię fabularną.

W Titanfall 2 wcielamy się w Jacka Coopera, strzelca ruchu oporu, który marzy o karierze Pilota. Los sprawia, że kapitan Lastimosa, właściciel jednego z Tytanów klasy Vanguard, ginie podczas misji, lecz przed śmiercią przekazuje kontrolę nad BT-7274 bohaterowi.

R E K L A M A

Nie podano daty dodania Battlefield 1, ale ma to nastąpić przed 1 września. Nie wiadomo także kiedy BF1 i Titanfall 2 trafią do usługi EA Access na Xbox One.

W ramach usługi Origin Access gracze opłacający abonament w wysokości 14,99 zł miesięcznie / 79,99 zł na rok otrzymują dostęp do stale poszerzanej biblioteki gier, obecnie liczącej ponad 70 tytułów. Co istotne, można testować nowe gry EA przed premierą.

 

Udostępnij
Źródło: inf. własna

Wstecz

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok