THQ Nordic przejęło prawa do gier z serii Alone in the Dark

THQ Nordic przejęło prawa do gier z serii Alone in the Dark

08/10/2018 0 przez Tomasz Filipski

THQ Nordic szaleje z zakupami. Ostatnio szwedzki wydawca gier poinformował o zakupie praw do korzystania z marek Alone in the Dark i Act of War a także Kingdoms of Amalur.

Licencje na Alone in the Dark oraz Act of War zostały przejęte od Atari. Nie są znane informacje o cenie zakupu.

THQ Nordic wskrzesza popularne serie. Ostatnio zapowiedział Desperados III oraz Jagged Alliance: Rage!, ale naszym zdaniem robi to dość słabo. Jak będzie w przypadku Alone in the Dark?

R E K L A M A

Czy seria gier Jagged Alliance od THQ Nordic powróci do dawnej świetności? Czy seria gier Jagged Alliance od THQ Nordic powróci do dawnej świetności?

Na pewno można stwierdzić, że dla Szwedów może to być dość trudne wyzwanie. Przypomnijmy, że pierwsze części popularnej serii gier były oryginalne i ciekawe… Niestety – dla przykładu – już gra Alone in the Dark: Illumination z 2015 roku uzyskała średnią ocen na poziomie 19/100.

No cóż, nam osobiście gra Jagged Alliance: Rage! – po obejrzeniu materiału wideo z rozgrywki – się nie spodobała, ale mamy nadzieję, że nowa produkcja z serii Alone in the Dark okaże się perełką wśród growych produkcji.