The Red Solstice za darmo na Steam [Zwiastun]

The Red Solstice za darmo na Steam [Zwiastun]

09/02/2018 0 przez Tomasz Filipski

Pełna wersja gry, strategii, The Red Solstice od Ironward dostępna za darmo na platformie Steam.

Oferta jest ograniczona czasowo – do dzisiaj, do godziny 22:00. Gra wzorowana jest na popularnej serii modów Night of the Dead.

R E K L A M A

Gra The Red Solstice to strategia science fiction opracowana przez wspomniane wyżej chorwackie studio. Gra pozwala pokierować ośmioosobowym oddziałem żołnierzy walczącym z hordami obcych potworów.

Na czym polega ta promocja? A no wystarczy przejść na stronę z grą: tutaj i kliknąć w „Zainstaluj”. Gra ta zostanie dodana do naszej biblioteki – już na zawsze.

Gra komputerowa The Red Solstice ukazała się w lipcu 2015 roku, wyłącznie na PC, a w zeszłym roku powstał kolejny projekt – zatytułowany Solstice Chronicles: MIA, który porzucił strategiczną mechanikę rozgrywki na rzecz strzelankowej rozwałki.

Pod koniec stycznia studio Ironward poinformowało, że pracuje nad trzecią odsłoną tej marki, nazwaną Solstice Chronicles: Survivors. Produkcja będzie nastawioną na tryb kooperacyjny strzelanką, w której do sześciu graczy połączy siły w walce przeciwko hordom kosmitów. Gra ta zmierza wyłącznie na PC, a premiera jej ma nastąpić jeszcze w tym roku.

Foto

the-red-solstice-grafika

Zwiastun

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD