Team Kinguin triumfuje w ESL Mistrzostw Polski w CS:GO

18/09/2017 0 przez Tomasz Filipski

Team Kinguin i AGO Gaming walczyły o tytuł najlepszego w CS:GO. Faworytem od początku był Kinguin.

Ostatecznie Team Kinguin zwyciężył 16:12 w dogrywce i 2:1 w całym meczu, broniąc tym samym tytuł Mistrzów Polski, wywalczony podczas zeszłorocznych finałów. Najbardziej skutecznym graczem był Michał “michu” Müller z zespołu Kinguin.

R E K L A M A

Na początku mapę wybierali zawodnicy AGO. Padło na Overpass. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 8:7 dla AGO. Podczas drugiej części spotkania, Team Kinguin wyszedł na prowadzenie 10:8. AGO odrobili straty i zaczęli prowadzić 13:10, Team Kinguin doprowadzili jednak do remisu 15:15.

We trzech pierwszych częściach dogrywki lepsi okazali się Team Kinguin, lecz AGO odrobili straty i było 18:18. Następnie AGO wyszło na prowadzenie 22:19.

Drugą mapą było Cobblestone. Team Kinguin przejął inicjatywę i szybko wyszedł na prowadzenie 3:0. Mistrzowie Polski pewnie zwyciężyli wynikiem 16:4.

Decydujące starcie zaczęło się od wygranej przez Team Kinguin pistoletówki, a potem zaczęła się znana już z pierwszej rundy wymiana ciosów. Druga pistoletówka zakończyła się zwycięstwem AGO, lecz TK wyszli na prowadzenie 14:12.