Team Kinguin na podium drugiego sezonu Polskiej Ligi Esportowej w CS:GO

Team Kinguin na podium drugiego sezonu Polskiej Ligi Esportowej w CS:GO

06/12/2017 0 przez Tomasz Filipski

Finały drugiego już sezonu Polskiej Ligi Esportowej w CS:GO za nami. Zwycięska drużyna to Team Kinguin.

Jak donoszą informacje, podczas tej imprezy nie zabrakło emocji, a zwłaszcza niespodzianek. Biorące udział w finale drużyny to Ago Gaming, Venatores, PRIDE oraz wspomniana Team Kinguin.

Pierwszy mecz rozegrany przez Ago Gaming i Venatores okazał się nie małym zaskoczeniem. Choć drużyna Venatores zaczęła bardzo dobrze w finale jednak została rozgromiona – przewagą 10 punktów. Na kolejnej mapie pomimo efektywnego rozpoczęcia meczu po stronie Ago Gaming, druga drużyna stopniowo odrobiła straty, aby zyskać w końcu przewagę i zakończyć mapę na swoją korzyść, a więc mieliśmy chwilowy remi. Na trzeciej mapie, ku zaskoczeniu, Venatores poczuł się pewniej, bawiąc się przeciwnikiem i zapewniając sobie miejsce w finale.

R E K L A M A

Jeszcze ciekawiej przedstawiało się drugie spotkanie półfinałowe. Z jednej strony mieliśmy zespół PRIDE, drużynę broniąca tytułu mistrza, z drugiej strony Team Kinguin, doświadczoną drużynę m.in. na międzynarodowej scenie esportowej. Ta ostatnia drużyna jednak okazała się zdecydowanie lepsza – wygrana w dwóch tylko meczach. Pingwiny zwyciężyły zapewniając sobie walkę o pierwsze miejsce.

W finale stanęły drużyny: Team Kinguin i Venatores. Niespodziewany finał rozegrał się w trzech meczach. Drużyna Venatores pokazała, że jest mocną grupą…, ale finalnie w ostatnim meczu przegrała srogo z Team Kinguin, który z kolei zdobył puchar Polskiej Ligi Esportowej.

Więcej: oficjalna strona, Fanpage!

Zobacz także: