Sukces z zbierania środków na grę Dark Devotion [Zwiastun]

Sukces z zbierania środków na grę Dark Devotion [Zwiastun]

16/10/2017 0 przez Tomasz Filipski

Studiu Hibernian Workshop udało się zebrać środki potrzebne na dokończenie produkcji Dark Devotion – dwuwymiarowej gry akcji z elementami RPG.

W zeszłym miesiącu zespół uruchomił w serwisie Kickstarter zbiórkę środków na dokończenie produkcji gry Dark Devotion i projektowi niedawno udało się przekroczyć cel minimalny, ustalony na poziomie dwudziestu tysięcy euro.

R E K L A M A

Gra Dark Devotion ukaże się wyłącznie na PC. Premiera gry ma odbyć się w kwietniu przyszłego roku.

Akcja Dark Devotion osadzona jest w mrocznej krainie fantasy. Gracz wciela się w młodą wojowniczkę jednego z religijnych zakonów, wysłaną z misją spenetrowania opanowanej przez demoniczne siły ponurej świątyni.

Większość czasu w grze spędzimy na eksploracji, unikaniu pułapek, rozwiązywaniu zagadek oraz oczywiście na walce.

System potyczek w grze jest stosunkowo prosty, ale same starcia nie należą do łatwych, przez co często ujrzymy śmierć naszego bohatera. Gracz będzie mógł używać mieczy, toporów, kos oraz łuku, robić przewroty oraz korzystać z tarczy do blokowania ciosów wrogów.

Istotną rolę w rozgrywce odegra wiara. Reprezentuje ją specjalny pasek, który napełniamy zabijając wrogów, a zużywamy podczas modlitw aktywujących magiczne obiekty, np. zamki w niektórych drzwiach. Rozwój postaci odbywa się głównie poprzez gromadzenie i ulepszanie uzbrojenia oraz pancerzy u kowala.

Obejrzyjcie trailer gry w rozdzielczości Full HD i dajcie się urzec tej ciekawej produkcji. Na deser możecie zagrać w demo gry Dark Devotion – dostępnego na Steam.

Oficjalna strona gry. Demo na Steam.

Zwiastun

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD