Stało się, ponad 48 minutowy gameplay Cyberpunk 2077 do obejrzenia

Stało się, ponad 48 minutowy gameplay Cyberpunk 2077 do obejrzenia

30/08/2018 0 przez Tomasz Filipski

news

Zobacz pierwszy, niemal godzinny materiał wideo przybliżający rozgrywkę gry Cyberpunk 2077. Gameplay wygląda naszym zdaniem szałowo.

Od teraz, to co mogli ujrzeć tylko nieliczni za zamkniętymi drzwiami zostało opublikowane na oficjalnym kanale gry Cyberpunk 2077 na YouTube. To trzeba obejrzeć.

Przypomnijmy, że wpierw CD Projekt RED opublikował długi fragment rozgrywki tylko przeznaczony dla dziennikarzy. Najpierw podczas targów E3 2018, a później podczas Gamescom 2018. Teraz każdy może podziwiać nadchodzącą świetną i piękną polską grę Cyberpunk 2077.

R E K L A M A

Dziennikarze byli zachwyceni podczas pokazów, a Wy? Co sądzicie o produkcji Cyberpunk 2077? Nam materiał wideo odebrał mowę. To jest świetny gameplay, to gra w którą trzeba będzie zagrać! Sami sprawdźcie.

I choć publiczne wideo wciąż nie przybliża nam daty premiery polskiej produkcji to sądzimy, że gra ukaże się jeszcze w 2019 roku. Możemy bowiem tak przypuszczać, ponieważ gra jest na takim etapie, że już teraz moglibyśmy ją zakończyć i to od początku do końca. Platforma docelowa gry Cyberpunk 2077 to PC oraz konsole Xbox One oraz PlayStation 4

To nie koniec najnowszych informacji. Twórcy niedawno podzielili się również inną ciekawostką. Weterani wiedzą, że nasza rodzima gra rozgrywa się w mieście Night City. CD Projekt RED jednak twierdzi, że nie tylko tam i, że – naturalnie – ujrzymy także peryferia, obrzeża metropolii. Drobna rzecz, a cieszy.

zwiastun

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD / 4K