Seven: The Days Long Gone i polskie wideo z Gamescomu 2017

Seven: The Days Long Gone i polskie wideo z Gamescomu 2017

01/09/2017 0 przez Tomasz Filipski

Cenega, oficjalny partner IMGN.PRO w Polsce informuje, że do jej planu wydawniczego trafiła gra RPG Seven: The Days Long Gone.

Gra będzie dostępna w podwójnej wersji językowej – polskiej (napisy) i angielskiej. Przypomnijmy też, za oprawę muzyczną w grze odpowiada Marcin Przybyłowicz – kompozytor ścieżki dźwiękowej Wiedźmin 3: Dziki Gon.

R E K L A M A

Seven: The Days Long Gone to izometryczne RPG w 3D, w którym gracze mogą bez ograniczeń eksplorować sandboksowy świat Imperium Vetrall. Akcja gry toczy się wiele lat po tym, jak świat Seven został dotknięty apokalipsą. Gracz wciela się w postać opętanego przez starożytnego demona mistrza złodziei, który zostaje zesłany na więzienną wyspę Peh.

Na najnowszym materiale wideo Seven: The Days Long Gone będzie można zobaczyć menu ekwipunku, statystyki swojego bohatera czy dziennik zadań. Przeciwników będzie można likwidować z ukrycia. Dostępny będzie spory arsenał broni – włócznie, miecze, sztylety i topory, które różnią się pod względem indywidualnego zasięgu.

W grze będzie można opierać się na różnorodnych umiejętnościach. Bardzo przydatna jest niewidzialność. Pomóc ma ma w tym „silent runner”. Dzięki niemu można wyciszyć całkowicie swoje ruchy. Chronosphere natomiast pozwoli na wytworzenie pola skoncentrowanej energii spowalniającego ruchy przeciwników. Flash zaś umożliwi momentalne przemieszczenie się z punktu A do punktu B.

Zaprezentowano działanie broni długodystansowej na przykładzie kuszy. Twórcy udostępnili opcję automatycznego celowania. Można też zastawiać pułapki – wybuchowe i elektryczne miny czy bomby gazowe.

Gra Seven: The Days Long Gone została stworzona przez studio Fool’s Theory we współpracy z IMGN.PRO.

 

Zwiastun

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD