Respawn Entertainment wyda dwie nowe gry w 2019 roku?

okładka

Ander Wilson, szef firmy EA podczas podsumowania wyników finansowych poinformował, że studio Respawn w 2019 roku może wypuścić na rynek dwie gry.

Przypomnijmy, że EA w 2017 roku zapłaciło 151 milionów w gotówce i 164 mln w akcjach za Respawn Entertainment, EA chce, aby łączna wydana kwota wynosząca 315 milionów dolarów okazała się w przyszłości owocna. EA lubi zamykać studia, jeśli nie przynoszą zysków bądź też nie są zadowoleni z ich pracy, dlatego studio Respawn Entertainment, twórcy gier Titanfall, powinno się naprawdę postarać. Nad czym teraz pracują?

R E K L A M A

Według zapowiedzi na targach E3 2018 wiemy, że studio jest na etapie produkcji gry na licencji Gwiezdnych Wojen - Star Wars Jedi: Fallen Order, która ma zadebiutować w okresie świątecznym w 2019 roku.

Respawn Entertainment pracuje nad grą Star Wars Jedi: Fallen Order Respawn Entertainment pracuje nad grą Star Wars Jedi: Fallen Order

Czy drugą produkcją będzie gra Titanfall 3? Wątpliwe. A może nowym tytułem będzie jakaś nowa marka EA? Tego nie wiemy i musimy jeszcze trochę poczekać.

 

Udostępnij
Źródło: DualShockers

Wstecz

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok Odmawiać