RAGE 2 – zwiastun rozgrywki, informacje. Premiera w 2019 roku

RAGE 2 – zwiastun rozgrywki, informacje. Premiera w 2019 roku

19/05/2018 0 przez Tomasz Filipski

Twórcy opublikowali pierwszy szalony zwiastun z fragmentami rozgrywki gry RAGE 2. Jest co oglądać.

RAGE 2 ma ukazać się na początku 2019 roku na konsoli PlayStation 4 i Xbox One oraz oczywiście na komputerach PC.

R E K L A M A

„W roku 2185 ludzkość stanęła na krawędzi wymarcia. Na drogach grasują bezlitosne i krwiożercze gangi, a despotyczny reżim Władzy chce sprawować rządy żelaznej ręki nad tymi, którym udało się przetrwać.”

Z pewnością jesteście ciekawi fabuły niedawno zapowiedzianej gry. Poczytajmy oficjalny jej zarys:

„Ludzkość jest w niebezpieczeństwie. Podczas dziesięcioleci, które nastąpiły po katastrofalnym uderzeniu asteroidy, większa część Ziemi zmieniła się w bezwzględne pustkowia opanowane przez żądne krwi gangi walczące o kontrolę nad cennymi zasobami. Jednocześnie powstały enklawy cywilizacji próbujące znaleźć dla siebie miejsce w tym nowym świecie, jednak niepewny pokój, jaki udało im się zawrzeć, jest zagrożony. RAGE 2 opowiada historię Walkera, ostatniego strażnika Vinelandu walczącego o przetrwanie w dystopijnej przyszłości, w której przyszedł na świat. Dysponując potężnym arsenałem broni, pojazdów i niezwykłych mocy, Walker podejmuje się zadania obalenia despotycznego reżimu Władzy.”

Twórcy w grze RAGE 2 obiecują także otwarty świat, przy którym korzystali ze swojego doświadczenia w tej dziedzinie w serii gry Just Cause czy też Mad Max.

„RAGE 2 pozwoli ci zanurzyć się w dystopijnym świecie pozbawionym społeczeństwa, prawa i porządku. Możesz udać się, dokąd tylko chcesz, strzelać, do czego tylko chcesz, i wysadzić w powietrze wszystko, co się napatoczy.

Jak można przeczytać dalej w postapokaliptycznej grze będzie bardzo niebezpiecznie:

„To idealne połączenie: shooterowy kunszt id Software, mistrzostwo Avalanche Studios w tworzeniu otwartych światów oraz porządna dawka walki między rozpędzonymi pojazdami. Od mokradeł i dżungli pełnych czyhających wśród gęstej roślinności wrogów po rozległe pustynie, gdzie przejeżdżający samochód prędzej zrobi z ciebie miazgę niż zaoferuje podwózkę, świat RAGE 2 to bezlitosne miejsce. […] Gangi i mutanty nie będą jedynymi wrogami, z którymi przyjdzie się zmierzyć Walkerowi.

Oczywiście nowe wieści na temat gry RAGE 2 dostaniemy podczas pokazu 11 czerwca podczas targów E3. Do zobaczenia.

Zwiastun

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Zobacz także: