Przygodówka Quern: Undying Thoughts w Dobra Gra Plus [Zwiastun]

Przygodówka Quern: Undying Thoughts w Dobra Gra Plus [Zwiastun]

18/12/2017 0 przez Tomasz Filipski

Quern: Undying Thoughts to przygodówka z elementami gry logicznej, za grę odpowiada studio Zadbox Entertainment.

Pudełkowa seria „Dobra Gra” powróciła, tym razem z dopiskiem „Plus” i ponownie oferuje dobre tytuły w atrakcyjnych cenach.

R E K L A M A

Dobra Gra Plus to nie tylko odświeżenie i wprowadzenie nowych tytułów. Wraz z wydaniem gier w wersji pudełkowej otrzymamy bowiem również dodatki takie  jak: DLC, Soundtracki, Artbooki.

Najciekawszą grą – naszym zdaniem – z dość małego wyboru tytułów z nowej serii jest przygodówka point&click: Quern: Undying Thoughts. Dowiedzmy się teraz coś o grze.

Gra ta powstała dzięki udanej kampanii crowdfundingowej w serwisie Kickstarter. Tytuł ten nawiązuje do innych popularnych gier, na czele których stoi seria przygodówek Myst. Fabuła w grze Quern: Undying Thoughts opowie historię, w której to gracz trafi na tytułową wyspę Quern…

„Poznaj przeszłość wyspy Quern, odkryj jej tajemnicę i bądź tym, który ukształtuje jej przyszłość. Zupełnie nowy system połączonych ze sobą łamigłówek zmusi Cię do patrzenia na grę przez pryzmat całości, a nie jak na serię niezależnych wyzwań. Staw czoła nowej przygodzie!”

Jeśli jesteści ciekawi tej przygody, to koniecznie obejrzyjcie zwiastun gry.

 

Zwiastun

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Zobacz także: