Premiera trzeciego DLC – Wolfenstein II: Wyczyny kapitana Wilkinsa [Zwiastun]

Premiera trzeciego DLC – Wolfenstein II: Wyczyny kapitana Wilkinsa [Zwiastun]

14/03/2018 0 przez Tomasz Filipski

W sprzedaży dostępny jest trzeci dodatek do gry Wolfenstein II: The New Colossus.

Tym razem głównym bohaterem jest weteran amerykańskiej armii, kapitan Gerald Wilkins. Sprawdźcie fabułę tego DLC.

R E K L A M A

„Misja wyzwolenia Ameryki spod okupanckiego buta dopiero się rozpoczęła. Kontynuuj walkę w „Wyczynach kapitana Wilkinsa”, trzecim dodatku do pobrania, dostępnym w ramach przepustki sezonowej Wolfenstein II: Kroniki wolności. Rozwalaj wrogów jako kapitan armii USA, Gerald Wilkins! Od kiedy Manhattan został zniszczony przez atomówkę, Wilkins pozostawał w ruchu, ale teraz wraca do domu, aby wraz ze starym znajomym zniszczyć najgorszą broń w historii: Słoneczne Działo. Łap za giwery, ruszaj na Alaskę, odpalaj ortezę bojową, by zyskać przewagę podczas infiltracji umocnionej wyspy Kodiak. Zatrzymaj Operację Czarne Słońce.Tylko ty możesz pokonać zbrodniczych zabójców w Kronikach wolności.”

Zadanie dla tak wybitnego kapitana – w teorii – może nie będzie trudne, ale dla graczy trzeci dodatek stanowi z pewnością łakomy kąsek. Dlaczego?

Gra Wolfenstein II: The New Colossus jak i wydawane do niej dodatki raczej przysparzają graczom wiele radości…

Nie zapomnijcie obejrzeć zwiastuna… Udostępniliśmy ten materiał wideo z polskimi napisami.

Dodatek Wyczyny kapitana Wilkinsa do gry Wolfenstein II: The New Colossus trafił już do sprzedaży na wszystkie platformy docelowe tj. PlayStation 4, Xbox One oraz na PC. Cena? Około 44 złotych. Koszt przepustki sezonowej wynosi około 99 zł.

 

Zwiastun

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Zobacz także: