Premiera Star Wars: Battlefront II – zwiastun i pierwsze oceny

Premiera Star Wars: Battlefront II – zwiastun i pierwsze oceny

21/11/2017 0 przez Tomasz Filipski

Kilka dni temu gra akcji Star Wars: Battlefront II miała swoją premierę. Czas na przyjrzenie się jej ocenom.

Podczas kampanii fabularnej, która według twórców ma być wciągająca, wcielimy się w Iden Versio, przywódczynię oddziału Inferno. Akcja gry została osadzona po zniszczeniu drugiej Gwiazdy Śmierci.

R E K L A M A

Gra Star Wars: Battlefront II to także rozbudowany tryb wieloosobowy, który pozwala walczyć z innymi graczami zarówno na lądzie, jak i w kosmosie. W sesjach nagraniowych do gry udział wzięli między innymi: Anna Dereszowska, Mirosław Zbrojewicz, Piotr Adamczyk, Aleksandra Szwed, Michał Żebrowski…

Co wiemy teraz o grze po premierze? Na uwagę zasługuje bardzo ładna oprawa wizualna niezależnie od wybranej platformy. Na potwierdzenie możecie obejrzeć najświeższy zwiastun (premierowy).

Pierwsze oceny w recenzjach gry Star Wars: Battlefront II są jednak mieszane. Recenzenci na ogół chwalą tryb multiplayer, który daje mnóstwo frajdy, wspomnianą oprawę graficzną, a czasem nawet klimat. Jednakże kampania fabularna wcale nie prezentuje się tak dobrze, jak zapowiadali twórcy.

Jakie wypadają oceny? Średnia ocen wypada na jakieś 7,5 na 10 punktów. Miejmy jednak na koniec na uwadze to, że te słabsze oceny wynikały najczęściej z niezadowolenia z mikropłatności, które zresztą już zniesiono…

Na koniec przypomnijmy, że gra Star Wars: Battlefront II pojawiła się na PC, PS4 i Xbox One 17 listopada.

 

Zwiastun

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Zobacz także: