Premiera MX vs ATV All Out już 25 maja i informacje o grze

Premiera MX vs ATV All Out już 25 maja i informacje o grze

19/05/2018 0 przez Tomasz Filipski

18 maja do sprzedaży pod PS4 i Xbox One trafiła kolejna część z serii gier wyścigowo-zręcznościowych – MX vs ATV All Out.

Wersja gry przeznaczona na komputery osobiste ukaże się 25 maja, ale trwa już przedsprzedaż.

„Wybieraj spośród terenowych motocykli, quadów czy pojazdów typu UTV! Szlifuj i doskonal swój styl jazdy oraz umiejętności, a następnie przemierzaj przeogromne otwarte światy, rywalizując z innymi graczami w różnych trybach gry! W całkowicie nowym tryb Freestyle będziesz mógł sprawdzić swoją zręczność i podjąć się walki o mistrzostwo – z klasą i szalonymi trickami. Albo idź na całość i rzuć wyzwanie innym graczom w trybie multiplayer!”

R E K L A M A

Cechy gry MX vs ATV All Out:

  • Zagraj ze znajomym w trybie dwuosobowym na dzielonym ekranie lub w trybie online, umożliwiającym rozgrywkę nawet szesnastu graczom jednocześnie!
  • Rywalizuj w różnych trybach gry – weź udział w mistrzostwach Supercross, Nationals, Opencross,  wypróbuj wyścigi typu Waypoint, Tag I wiele innych
  • Opanuj do perfekcji szalone tricki oraz sprawdź co potrafisz w trybie freestyle
  • Ulepszaj i modyfikuj swoje pojazdy wedle własnego uznania dzięki wachlarzowi dostępnych modyfikacji
  • Kreuj swój własny styl dzięki wielu dostępnym modyfikacjom i elementom wyposażenia od licencjonowanych firm motoryzacyjnych i podejmij się rywalizacji z autentycznymi, profesjonalnymi zawodnikami z całego świata

Przypomnijmy, że za grę odpowiada wewnętrzne studio THQ – Rainbow Studios.

Jeśli jeszcze nie słyszeliście o grze MX vs ATV All Out to koniecznie musicie zobaczyć pierwszy zwiastun gry z poprzedniego newsa (link poniżej).

Zapowiada się niezła zabawa!

Zobacz także: