Polskie CI Games zapowiada grę Sniper: Ghost Warrior Contracts

Polskie CI Games zapowiada grę Sniper: Ghost Warrior Contracts

20/08/2018 0 przez Tomasz Filipski

Polskie studio CI Games niespodziewanie zapowiedziało kolejną grę z serii Sniper: Ghost Warrior – Contracts, która zaoferuje tryb single jak i multiplayer.

Tym razem akcja gry dziać się będzie na Syberii, a kolejną nowością będzie system kontraktów. Twórcy też postanowili odejść od formuły otwartego świata i zapowiadają starannie zaplanowane scenariusze oparte na misjach.

R E K L A M A

Co ciekawe polskie studio nie chce tworzyć nowej produkcji od zera. Ci Games zamierza dopracować swoje systemy, dzięki czemu posiadać ma więcej czasu na pozostały content nowej gry.

„Sniper: Ghost Warrior Contracts bazuje na bardziej rozwiniętym i nieco zmodyfikowanym systemie snajperskim, który fani marki dotychczas uznawali za jeden z najmocniejszych elementów tej serii. Studio przy nowym projekcie stawia na otwarte i reaktywne podejście przy projektowaniu map, które w większym stopniu nagradza taktyczność w wykonywaniu poszczególnych misji. Zespół zoptymalizował również silnik gry oraz zdecydowanie skrócił czas ładowania poszczególnych misji w nowym projekcie.”

Polska gra Sniper: Ghost Warrior Contracts ukaże się na PC, PS4 i Xboksie One w 2019 roku.

Foto

sniper-ghost-warrior-contracts-zapowiedz-grafika

Zobacz także: