Polska gra Frostpunk już prawie gotowa – zobacz napędzane parą roboty [Wideo]

Polska gra Frostpunk już prawie gotowa – zobacz napędzane parą roboty [Wideo]

03/02/2018 0 przez Tomasz Filipski

news

Ekipa 11 bit studios poinformowała, że prace na grą Frostpunk dobiegają końca. Premiera już wkrótce.

Jest też nowy materiał wideo, na którym polskie studio informuje dość tajemniczo o napędzanych parą maszyn, które wezmą udział w grze.

„Automatony to olbrzymie maszyny, napędzane parą, będące doskonałym osiągnięciem inżynierii i przykładem tego jak ludzie potrafią wykorzystać technologię do przetrwania w skrajnych warunkach. Te maszyny mogą zastąpić ludzi w ciężkiej pracy i być używane do bardziej ryzykownych zadań. Automatony to także najlepszy przykład, że steampunk jako technologia może być bardzo praktycznym narzędziem w walce o przetrwanie w skrajnie niesprzyjających warunkach. Naturalnie Automatony to tylko jeden z wielu elementów rozgrywki we „Frostpunku” i więcej pokażemy w nadchodzącym trailerze a także kolejnych aktualizacjach na temat gry.” – tłumaczy przedstawiciel 11 bit studios.

R E K L A M A

Przypomnijmy coś o grze Frostpunk. Jest to strategia warszawskiego 11 bit studios. Gra ta zostanie wydana pod koniec obecnego kwartału – w marcu 2018.

Jeszcze w tym miesiącu rozpoczną się szersze akcje marketingowe, dzięki którym powinniśmy otrzymać trochę nowych materiałów i informacji.

Wiadomo już także, że poza kampanią Frostpunk, gra zaoferuje również inne tryby rozgrywki, choć brak jeszcze jakichkolwiek szczegółów.

Co ciekawe, deweloperzy włożyli masę pracy w opracowanie ciekawego świata, dlatego chcieliby, aby w przyszłości uniwersum to pojawiło się również w innych grach.

Gra Frostpunk póki co zmierza tylko na platformę PC.

wideo

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD