Pierwszy oficjalny zwiastun Battlefield 5 – premiera 19 października 2018

Pierwszy oficjalny zwiastun Battlefield 5 – premiera 19 października 2018

30/05/2018 0 przez Tomasz Filipski

Akcja gry Battlefield 5 tym razem zostanie osadzona w czasach II wojny światowej. Twórcy zapowiadają kampanię dla pojedynczego gracza oraz tryb multiplayer.

Battlefield 5 zadebiutuje 19 października bieżącego roku na wszystkich najważniejszych platformach (PC, Xbox One i PlayStation 4). Co ciekawe, tym razem zabraknie przepustki Premium.

R E K L A M A

Przedpremierowo nową grę będą mogli sprawdzić abonenci Origin Access oraz EA Access – już 11 października. Planowane są również testy beta Battlefielda 5, ale na szczegóły musimy jeszcze poczekać – zapewne do czerwcowej imprezy EA Play.

Twórcy obiecują rozbudowany system modyfikacji nie tylko broni, ale i wyglądu oraz umiejętności bohaterów, a także możliwość korzystania z pojazdów.

„Weź udział w największym konflikcie w historii ludzkości w Battlefield V. Seria wraca do swoich korzeni z zupełnie nowym spojrzeniem na II wojnę światową. Zbierz własną kompanię, personalizuj żołnierzy, broń oraz pojazdy i ruszaj w niesamowitą podróż w trybie Teatr Wojny. Poznaj największą i najbardziej wciągającą grę z serii Battlefield. Nic nie będzie takie samo.”

Wideo prezentacja gry pochodzi z wersji pre-alfa, została ona wygenerowana na silniku Frostbite. Niestety nie wygląda to za dobrze, lekko cukierkowa oprawa – nas kompletnie nie urzekła. Szkoda.

Na koniec pozostało poinformować, że trwa już przedsprzedaż gry Battlefield 5.

Zwiastun

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Zobacz także: