Pierwsza duża aktualizacja Need for Speed Payback [Zwiastun]

Pierwsza duża aktualizacja Need for Speed Payback [Zwiastun]

19/12/2017 0 przez Tomasz Filipski

W nowej aktualizacji gry Need for Speed Payback znajdziemy nowe samochody, speedcrossową rywalizację…

Już dziś, tj. 19 grudnia, gra wyścigowa od EA otrzyma dużą aktualizację wraz ze wsparciem kierownic Logitech G29 i Logitech G920.

R E K L A M A

Duża aktualizacja wprowadzi nowe, porzucone auta – za darmo dla wszystkich graczy. Wśród nich znajdą się samochody członków lig ulicznych. Pierwszym samochodem będzie Mazda RX-7 Spirit R, w kolejnych tygodniach zostaną wprowadzone Volvo 242DL, Volvo Amazon P130, Plymouth Barracuda, Nissan Skyline 2000 GTR i BMW M3 Evolution II E30.

Kolejną nowością będą zawody speedcross, w których zabawa polega na zdobywaniu punktów za różnorodne akcje na torze, takie jak ślizganie się w strefach driftu, skakanie, zaliczanie fotoradarów i robienie demolki. Wraz ze speedcrossem w grze znajdzie się 16 nowych zawodów rozsianych w kanionie, na lotnisku, na placu budowy i w Ember Valley oraz dwa nowe auta: MINI John Cooper Works Countryman i INFINITI Q60 S.

Niestety zawody speedcross będą dostępne za dodatkową opłatą. Tylko posiadacze edycji Deluxe gry Need for Speed Payback otrzymają speedcross za darmo.

Aktualizacja ta przynosi również ze sobą szereg nowych części poprawiających osiągi samochodów BMW M oraz nową rywalizację – driftowy bój – przeznaczoną dla maksymalnie 8 graczy – oparty na próbach driftu z trybu jednoosobowego.

 

Zwiastun

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD / 4K

Zobacz także: