Nowy scenariusz Upadek Winterhome dla gry Frostpunk gotowy [Zwiastun]

Nowy scenariusz Upadek Winterhome dla gry Frostpunk gotowy [Zwiastun]

21/09/2018 0 przez Tomasz Filipski

19 września 2018 zgodnie z obietnicą udostępnione zostało fabularne rozszerzenie Upadek Winterhome do gry Frostpunk. Dodatek do gry jest darmowy.

Nowe DLC Upadek Winterhome zostanie pobrane automatycznie, jako aktualizacja gry Frostpunk.

R E K L A M A

“Prócz godzin zupełnie nowej zawartości i świeżego spojrzenia na mechaniki moralnej dwuznaczności, dodatek da graczom również szansę do zarządzania na zupełnie nowej mapie z odświeżoną grafiką i odkrycia nowych informacji o zamarzniętym, srogim świecie. Odkryj sekrety przeszłości – jaka jest mroczna historia upadłego miasta Winterhome, które gracze odkryli w głównej kampanii gry?”

Przypomnijmy, ze polska gra Frostpunk to bardzo dobrze przyjęta, pozytywnie oceniana strategia. Pierwsza aktualizacja przyniosła hardkorowy tryb Survivor, obsługę technologii Nvidia Ansel. Z kolei DLC zatytułowane People and Automatons powiększyło opcje personalizacji oraz poprawiło oprawę wizualną…

Darmowe rozszerzenie Upadek Winterhome będące czymś w rodzaju prequelem przynosi graczom nową lokalizację, nieco zmodyfikowaną mechanikę rozgrywki i opowieść o upadku tytułowego miasta.

To nie koniec, dowiedzieliśmy się również, że polskie studio odpowiedzialne za grę pracuje już przy kolejnych aktualizacjach.

Zwiastun

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Zobacz także: