Nowe informacje i pierwszy zwiastun World War 3 – gra nie będzie w modelu F2P

0
 

Minęło ponad 2 lata od kiedy zapowiedzieliśmy polska grę World War 3 od ekipy studia The Farm 51. Zobacz niesamowity zwiastun tego FPS-a.

Trzecia wojna światowa, jak twierdzą twórcy gry, wybuchnie pod koniec tego roku. Prace nad grą World War 3 idą pełną parą, co może potwierdzić świeżutki, ponad dwuminutowy trailer..

Gra World War 3 będzie sieciową pierwszoosobową strzelanką, która przeniesie graczy z całego świata do trzeciej dekady obecnego wieku i pozwoli im wziąć udział w globalnym konflikcie. Twórcy stawiają przede wszystkim na realizm.

R E K L A M A

“Gra kładzie szczególny nacisk na dokładne odwzorowanie realiów współczesnego pola walki oraz współpracy zespołowej. Celem gry jest odwzorowanie charakteru autentycznych działań taktyczno-bojowych w nieprzewidywalnym teatrze operacyjnym, stawiając na maksymalnie grywalny realizm.”

Gracze w polskiej produkcji zobaczą autentyczne pojazdy, rzeczywiste uzbrojenie wojska wybranego kraju i realistyczne lokacje. Ważną rolę odegra też planowanie strategiczne.

“Rozgrywka w World War 3 nie będzie ograniczać się jedynie do dynamicznej wymiany ognia, kluczem do zwycięstwa będzie gra zespołowa.”

Warto też dodać, że “gra powstaje we współpracy z wojskowymi ośrodkami badawczo-rozwojowymi i konsultantami branży wojskowej”.

Tytuł World War 3 zaoferować ma dwa tryby rozgrywki: Warzone, czyli klasyczne strzelanki z innymi graczami oraz tryb Recon – wariacje coraz popularniejszego w grach trybu battle royale – wraz ze współpracą graczy z danej drużyny. Co z trybem single player? Na razie cisza, co nie zmienia faktu, że szykuje się nam wielki hit.

Na koniec dowiedzieliśmy się również, że w World War 3 nie będzie żadnych “losowych skrzynek” co z pewnością spodoba się graczom. Brawo.

Zwiastun

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Polecane produkty

Dodaj komentarz