Nowa gra Tomb Raider w 2018 roku?

Nowa gra Tomb Raider w 2018 roku?

08/12/2017 0 przez Tomasz Filipski

Square Enix poinformowało na Twitterze, że w przyszłym roku odbędzie się ważna zapowiedź kolejnej gry Tomb Raider.

Twórcy obiecują też, że po zapowiedzi nowej odsłony przygód Lary Croft wcale nie trzeba będzie długo czekać na jej premierę.

Przypomnijmy, że ostatnie dwie odsłony gier z serii Tomb Raider ukazały się w 2013 oraz w 2015 roku. Choć gry te były na bardzo wysokim poziomie to jednak my nie byliśmy z nich zadowoleni, jako, że mocno zmieniono tą markę… Nie oznacza to jednak, że nie powinniśmy Was informować co nie co na jej temat.

R E K L A M A

Poczytajmy co mają do powiedzenia twórcy:

„Square Enix jest podekscytowane, że w przyszłym roku będzie mogło podzielić się z wami pewnymi ważnymi wiadomościami. Tak naprawdę, to chcielibyśmy móc podzielić się nimi już teraz, ale tym razem przyjęliśmy inne podejście. Nadchodzi nowa gra z serii Tomb Raider. Ponieważ naszym celem jest przede wszystkim dobro graczy, to chcemy, żebyście wiedzieli, że od oficjalnej zapowiedzi do momentu, gdy będziecie mogli już zagrać nie minie dużo czasu. Wspólna wędrówka rozpocznie się dużym wydarzeniem w 2018 roku. Po prostu nie możemy się doczekać, aż zabierzemy was w decydującą podróż z Larą Croft.”

Wygląda na to, że 2018 rok przyniesie nie tylko oficjalną zapowiedź nowej gry z serii Tomb Raider, ale też jej premierę. Kiedy dokładnie możemy spodziewać się tej zapowiedzi? Tego nie wiemy, może na E3 2018?