Lords of the Fallen 2 zostanie wyprodukowane przez Defiant Studios

Lords of the Fallen 2 zostanie wyprodukowane przez Defiant Studios

04/06/2018 0 przez Tomasz Filipski

Polskie studio CI Games podpisało z amerykańskim Defiant Studios umowę, na mocy której powstanie gra Lords of the Fallen 2. Gra trafi na PC, PS4 oraz na Xbox One.

CI Games nie będzie ingerować w proces twórczy i jak możemy przeczytać poniżej, polskie studio jest zachwycone zespołem Defiant Studios.

„Prowadziliśmy rozmowy z wieloma uznanymi globalnie studiami deweloperskimi, które wykazywały żywe zainteresowanie tworzeniem kolejnej edycji Lords of the Fallen i otrzymaliśmy kilka mocnych ofert. Ostatecznie zdecydowaliśmy się rozwijać ten projekt wraz z Defiant Studios, ponieważ byliśmy pod wrażeniem ich koncepcji dla tej gry, doświadczeniem produkcyjnym i osiągnięciami ich deweloperów. W Defiant pracują jedni z najbardziej utalentowanych twórców w branży, jesteśmy bardzo podekscytowani faktem, że to oni wyprodukują kontynuację Lords of the Fallen. Czekamy z niecierpliwością na moment, kiedy gra trafi na globalny rynek gier na konsole i komputery PC.” – powiedział prezes CI Games, Marek Tymiński.

R E K L A M A

Defiant Studios to powstałe studio w 2016 roku, w jego składzie znajdują się osoby odpowiedzialne m.in. za grę Just Cause 3.

Niestety, na więcej szczegółów, w tym na pierwsze materiały graficzne, będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

Zobacz także: