GOG – w końcu w Polsce – zdobądź darmowe gry

GOG – w końcu w Polsce – zdobądź darmowe gry

25/10/2017 0 przez Tomasz Filipski

Debiut polskiej platformy sprzedażowej gier komputerowych: GOG w końcu i na naszym rynku.

Sklep gog.com stał się teraz dużo bardziej przystępny dla polskiego gracza. Przygotowano polską wersję serwisu, obsługę polskiej waluty, do biblioteki dostępnych tytułów dodano kilka rodzimych produkcji – w tym grę przygodową Shizm, istnieje także możliwość zgarnięcia czterech gier za darmo.

Przypomnijmy, że GOG – Good Old Games został założony przez polskie CD Projekt w 2008 roku. Teraz dzięki polskim cenom gry na tej platformie dość potaniały, co będzie kolejną zachętą do korzystania z platformy.

R E K L A M A

Nie tylko polską lokalizację, ale też dostęp do polskojęzycznej obsługi klienta i popularnych w naszym kraju metod płatności ma do zaoferowania platforma gog.com. Jeśli jesteśmy już przy „polskości” na platformie GOG to istotnym jest to, że oferta sklepu została rozszerzona o nowe tytuły przygotowane przez studia z Polski. W bibliotece platformy pojawiły się takie klasyki jak wspomniana gra Schizm: Prawdziwe Wyzwanie, czy też Reah – są to polskie tytuły reprezentujące gatunek gier przygodowych point&click od LK Avalon. Polskie tłumaczenia tytułów, których wersje na GOG nie były zlokalizowane, otrzymały właśnie też polskie napisy…

Na koniec warto wspomnieć o prezentach, które przygotowała załoga platformy GOG. Do 26 października do godziny 14:00 wszyscy zainteresowani mogą dodać do swoich bibliotek gry Stronghold HD i A.D. 2044 w pakiecie z przygodówkami Sołtys i Skaut Kwatermaster.