Gamescom 2018: Zobacz pierwszy gameplay Remnant – From the Ashes

Gamescom 2018: Zobacz pierwszy gameplay Remnant – From the Ashes

28/08/2018 0 przez Tomasz Filipski

news

Na Gamescom 2018 można było ujrzeć grę Remnant: From the Ashes – trzecioosobową grę akcji z elementami RPG nastawioną na kooperację dla maksymalnie 4 graczy.

Produkcja ta, w wykonaniu studia Gunfire Games, zmierza na pecety, konsole ósmej generacji i pojawić się ma w bliżej nieokreślonej przyszłości – w 2019 roku.

„Świat jest w ruinie. Tylko mała garstka ludzi pozostała przy życiu, jednak i jej grozi wyginięcie – a wszystko to przez upiorne bestie z innego świata. Jako jeden z nielicznych ocalałych, udasz się do portali przenoszących do równoległych wymiarów, aby zebrać zasoby i uzbrojenie potrzebne do stawienia czoła najeźdźcom i odzyskania tego, co zostało odebrane ludzkości.

R E K L A M A

Gra prezentuje się całkiem przyzwoicie, aczkolwiek nie wszystkim wspomniane „upiorne bestie”  muszą przypaść do gustu… Jednakże chyba warto zainteresować się tą produkcją.

„Remnant: From the Ashes to gra akcji z trzeciej osoby, w której celem jest przetrwanie w postapokaliptycznym świecie opanowanym przez mityczne kreatury. W grze, na drużyny graczy zawierające maksymalnie 4 członków czekać będzie unikalna, w pełni dostosowywalna rozgrywka, składająca się z intensywnych strzelanin i walki wręcz, tworzenia ekwipunku i broni, zaawansowanego systemu progresji postaci oraz dynamicznie generowanych poziomów umożliwiających nieskończenie wiele sposobów na walkę z zabójczymi potworami i potężnymi bossami.”

Na oficjalnym kanale gry na YouTube udostępniono z polskimi napisami gameplay-trailer. Zapraszamy także i u nas do jego obejrzenia.

zwiastun

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD