Frostpunk z datą premiery i nowym zwiastunem – zobacz polską pudełkową wersję

Frostpunk z datą premiery i nowym zwiastunem – zobacz polską pudełkową wersję

10/03/2018 0 przez Tomasz Filipski

news

Ekipa z 11 bit studios mówi o Frostpunk jako o najlepszym tytule w historii polskiego studia. Premiera gry została przełożona na 24 kwietnia.

Twórcy udostępnili też nowy kinowy zwiastun. Produkcja ta dostępna będzie póki co wyłącznie tylko na PC, z polskimi napisami i angielskim dubbingiem.

Grę Frostpunk będzie można nabyć m.in. za pośrednictwem platform Steam oraz GOG, ale również szykuje się bardzo ładne wydanie w wersji pudełkowej, za które odpowiada firma Cenega. W tej Edycji Wiktoriańskiej znajdziemy między innymi pięknego artbooka w twardej oprawie.

R E K L A M A

Twórcy już jakiś czas temu poinformowali, że polska cena będzie niższa niż w pozostałych krajach. Niezależnie od wersji gry – czy wersji cyfrowej czy też pudełkowej – cena w każdym wypadku wyniesie tylko 109,99 zł.

„Chcieliśmy zakończyć pracę przed końcem pierwszego kwartału, ale ostatecznie zdecydowaliśmy się na jeszcze jedno, minimalne przesunięcie. Powód jest prosty – potrzebujemy jeszcze trochę czasu na ostateczne szlify i stworzenie gry, która jak wierzę, jest najlepszym tytułem w historii 11 bit studios. Naszym priorytetem zawsze była jakość, dlatego wyeliminowanie błędów i zbalansowanie rozgrywki jest kluczowe, aby dostarczyć graczom jedyne w swoim rodzaju przeżycie. This War of Mine było unikatową grą o trudnych wyborach moralnych, a Frostpunk jest produkcją, która wznosi je na kolejny poziom. Zajęło nam to chwilę, ale dzisiaj jestem w 100% przekonany, że było warto!” – prezes 11 bit studios, Grzegorz Miechowski.

Nie zapomnijcie obejrzeć grafiki i najnowszego zwiastuna!

foto

frostpunk-edycja-wiktoriansksa-grafika

zwiastun

https://www.youtube.com/watch?v=d30H8h4dbKQ

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD