FIFA 19 i trzy nowe oficjalne materiały wideo

FIFA 19 i trzy nowe oficjalne materiały wideo

26/07/2018 0 przez Tomasz Filipski

Najnowsze materiały z gry FIFA 19 przybliżają najważniejsze nowości dotyczące rozgrywki. EA Sports opublikowało aż trzy nowe zwiastuny.

Przypomnijmy, że nowe elementy z rozgrywki zapewniać mają graczom jeszcze większą kontrolę nad wirtualnymi zmaganiami.

R E K L A M A

„W grze FIFA 19 będziesz mieć większą kontrolę nad precyzją każdego strzału – teraz to od Ciebie zależy, jak dobrze zostanie uderzona piłka. Czy chodzi o uderzenie z dystansu, precyzyjną główkę czy finezyjny strzał, nasz nowy system daje większą kontrolę nad zachowaniem piłkarzy przy uderzaniu na bramkę.”

Nowy system także zmieni sposób przyjmowania piłki…:

„Gracz zyskuje lepsze panowanie nad piłką, gra staje się płynniejsza i bardziej kreatywna, a poszczególni piłkarze zyskują na wyrazistości. Gracze dostają do wykorzystania nowe narzędzia takie jak markowanie przyjęcia, podbijanie piłki w celu uderzenia z woleja, a także nowe animacje sztuczek technicznych takich jak charakterystyczny zwód Neymara. W ten sposób łatwiej będzie efektownie minąć rywala i przygotować sobie okazję bramkową.”

Obejrzyjcie nowe materiały wideo.

Premiera gry FIFA 19 odbędzie się już 28 września i trafi na komputery osobiste PC, PlayStation 4, Xbox One oraz na Nintendo Switch.

Zwiastun

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Zobacz także: