ESL Mistrzostwa Polski przenoszą się na PGA

okładka

W 2018 roku kolejny raz odbędą się dwie edycje ESL Mistrzostw Polski.

Druga edycja zakończy się podczas targów Poznań Game Arena 2018. ESL i PGA ogłosiły współpracę.

Pierwsza edycja ma zostań zakończona w katowickiej ESL Arenie, zaś druga już nie jak to było w ciągu ostatnich trzech lat w łódzkiej Atlas Arenie. Dlaczego? Poczytajmy.

"Przeniesienie finałów ESL Mistrzostw Polski na Poznań Game Arena to wyjście naprzeciw oczekiwaniom esportowej społeczności. Jesteśmy pewni, że obecność na wydarzeniu z tak dużą tradycją pozwoli na śledzenie rozgrywek jeszcze większej liczbie kibiców." - Aleksander Szlachetko, dyrektor zarządzający ESL Polska

R E K L A M A

"Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz ESL Polska od lat są organizatorami największych wydarzeń esportowych w Polsce. Jesteśmy przekonani, że strategiczna współpraca jaką właśnie rozpoczynamy pozwoli na dalszy dynamiczny rozwój zarówno ESL Mistrzostwom Polski, jak i Poznań Game Arena. Cieszymy się, że fani gier i multimediów będą mogli zobaczyć podczas PGA finały najważniejszych krajowych rozgrywek esportowych, które stanowić będą pierwszy krok naszej współpracy." - Łukasz Wołonkiewicz, dyrektor Poznań Game Arena

Co ciekawe i ważne to to, że efektem współpracy między ESL a PGA będą nie tylko finały ESL Mistrzostw Polski, ale na więcej informacji musimy jeszcze poczekać.

Zadowoleni jesteście z takiego obrotu sprawy? Chyba tylko niektórzy łodzianie mogą narzekać... Zmiana - naszym zdaniem - na plus.

 

Udostępnij
Źródło: benchmark.pl

Wstecz

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok Odmawiać