E3 2018: Zobacz drugi niesamowity zwiastun Cyberpunk 2077

E3 2018: Zobacz drugi niesamowity zwiastun Cyberpunk 2077

11/06/2018 0 przez Tomasz Filipski

Jest już do obejrzenia nowy trailer gry Cyberpunk 2077 – chyba najbardziej oczekiwanej polskiej gry na świecie. Microsoft naprawdę się postarał podczas E3 2018.

Niestety, nie poznaliśmy nawet przybliżonej daty premiery, ale za to zobaczyliśmy fantastyczny i bardzo klimatyczny zwiastun. Przypomnijmy, że akcja gry zostanie osadzona w uniwersum klasycznego systemu fabularnego Cyberpunk 2020 autorstwa Mike’a Pondsmitha.

R E K L A M A

„Night City, Kalifornia. Rok 2077. Świat się rozpada. Megakorporacje kontrolują wszystkie sfery życia z wysokości swoich megalitycznych biurowców. Poniżej, ulicami rządzą naszprycowane gangi, technoszumowiny, i dilerzy nielegalnego braindance’u. Pomiędzy nimi – mieszanina dekadencji, seksu i popkultury na tle okrutnych zbrodni, skrajnego ubóstwa i obietnicy nieosiągalnego American Dream.”

W grze Cyberpunk 2077 wcielimy się w postać „V” – cyberpunka, najemnika, który otrzyma swój pierwszy, poważny kontrakt, co z kolei zapoczątkuje niesamowitą historię…

Trzeba przyznać, że najnowszy zwiastun momentami niemal wgniata w fotel, co podczas odbioru właśnie może Was czekać.

Na koniec życzymy Wam udanego seansu oraz dziękujemy polskiemu CD Projekt RED za zachowany i niesamowity klimat Cyberpunk 2077, który wylewa się uszami… z silnika gry.

Zwiastun

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD / 4K

Zobacz także: