E3 2018: Powstanie remake gry Resident Evil 2 – zobacz zwiastun

E3 2018: Powstanie remake gry Resident Evil 2 – zobacz zwiastun

13/06/2018 0 przez Tomasz Filipski

Podczas targów E3 2018, Capcom pochwalił się efektami tworzenia niemal od nowa Resident Evil 2. Produkcja ma być gotowa w 2019 roku. Jest też piękny zwiastun.

Już na początku przyszłego roku Resident Evil 2 powróci w solidnie odświeżonej wersji. Przypomnijmy, że Resident Evil 2 to gra akcji, horroru z 1998 roku i z pewnością o tej produkcji można powiedzieć, że to klasyka tego gatunku. W pierwszej części gry akcja przeniosła nas w góry Arklay na przedmieściach miasta Reccoon City. Sekcja Bravo S.T.A.R.S., oddziału do zadań specjalnych departamentu policji w Raccoon City, została wysłana, aby zbadać przyczynę serii niewyjaśnionych morderstw, jednak w dziwnych okolicznościach zaginęła. Do akcji poszukiwawczej wysłana została druga część oddziału (Alpha Team), która musiała zmierzyć się ze skażeniem wirusem T i przemienionymi mieszkańcami pewnej posiadłości w żądne krwi zombie…

R E K L A M A

W drugiej części gry (Resident Evil 2) przemianie w zombi ulegli prawie wszyscy mieszkańcy miasteczka Raccoon. Jedynym, którym udało się uciec – policjant Leon oraz reporterka Claire – muszą uratować świat przed zagładą, wirusem T…

Fabuła potwierdza, że gra ta to klasyk jakich mało, kto grał w pierwsze edycje ten tym bardziej zaciera ręce z zachwytu. Remake gry Resident Evil 2 zapowiada się pysznie. Co o nim wiemy?

Firma Capcom zdecydowała, jako, że tekstury w wyższej rozdzielczości nie byłyby dla nikogo zadowalające, zaprojektować Resident Evil 2 od podstaw.

Więcej zobaczycie na pierwszym trailerze gry Resident Evil 2, który robi świetne wrażenie.

Premiera gry Resident Evil 2 została zaplanowana na 25 stycznia 2019 roku. Gra ukaże się na PC, Xbox One, PS4.

Zwiastun

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD / 4K

Zobacz także: