E3 2018: Gra Fallout 76 zapowiedziana – zwiastun i informacje

E3 2018: Gra Fallout 76 zapowiedziana – zwiastun i informacje

18/06/2018 0 przez Tomasz Filipski

Podczas tegorocznych targów E3, Bethesda zaprezentowała również nową grę z serii Fallout. Ta postapokaliptyczna gra RPG nie będzie posiadać trybu offline i prywatnych serwerów.

W Fallout 76 zadaniem graczy będzie współpraca lub rywalizacja z innymi graczami. Akcja gry zostanie przeniesiona do Wirginii Zachodniej 25 lat po nuklearnej zagładzie.

R E K L A M A

Produkcja ta opiera się na poprzedniej odsłonie – grze Fallout 4 – ale tym razem gracze ze stałym dostępem do internetu mają skupić się na budowie przyczółków. Historia w grze zacznie się w Krypcie 76 – jednego z wielu ogromnych schronów przeciwatomowych – umieszczonej nieopodal Waszyngtonu. Gracz będzie musiał przemierzać pustkowia i szukać miejsc, które ludzkość może ponownie zasiedlić.

Otwarty świat gry ma być czterokrotnie bardziej rozległy od tego, który mogliśmy przemierzać w grze Fallout 4. Według twórców, także Fallout 76 zaoferuje nawet 16 razy więcej wyświetlanych na ekranie detali.

Ponadto, autorzy poinformowali, że zamierzają rozwijać grę Fallout 76 przez długie lata, publikując darmowe aktualizacje i rozszerzenia.

Gra Fallout 76 pojawi się dopiero 14 listopada 2018, a platformą docelową mają być komputery PC oraz konsole Xbox One i PS4.

Zwiastun

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD / 4K

Zobacz także: