DLC do Wolfenstein II: Przygody Rewolwerowca Joego – dostępne [Zwiastun]

DLC do Wolfenstein II: Przygody Rewolwerowca Joego – dostępne [Zwiastun]

16/12/2017 0 przez Tomasz Filipski

W sprzedaży dostępny jest pierwszy dodatek do gry Wolfenstein II: The New Colossus.

Trzeba przyznać, że podstawowa gra – zresztą według zapowiedzi – szybko się rozrasta. Jeśli jesteście ciekawi co oferuje pierwsze DLC to obejrzyjcie zwiastun.

R E K L A M A

W dodatku Przygody Rewolwerowca Joego gracz ujrzy świat z perspektywy byłego amerykańskiego futbolisty, Josepha Stalliona. Nie licząc odcinka zerowego to pierwszy płatny dodatek w którym przedstawiona zostanie historia z pakietu dodatków Kroniki wolności. W skład zawartości wchodzi łącznie trzy DLC. Dwa kolejne dodatki mają się pojawić jeszcze w styczniu i w marcu 2018 roku.

„Jeśli graliście w odcinek zerowy, już wiecie, czego się spodziewać po akcji, jaką zapewnia Rewolwerowiec Joe. W Przygodach Rewolwerowca Joego występuje były amerykański futbolista, Joseph Stallion, przedzierający się okowami tarana przez legiony wrogich żołnierzy. Wraz z nim przemierzcie od ruin Chicago po pustkę kosmosu w pierwszym odcinku serii trzech dodatków do pobrania.”

Dodatek Przygody Rewolwerowca Joego do gry Wolfenstein II: The New Colossus trafił już do sprzedaży na wszystkie platformy docelowe tj. PlayStation 4, Xbox One oraz na PC. Cena około 44 złotych, a pełna przepustka sezonowa to koszt około 99 zł.

 

Zwiastun

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Zobacz także: