Cenega zostanie polskim wydawcą gry Get Even

okładka

Pod koniec maja będzie miała premierę gra polskiego studia The Farm 51 - Get Even. Jest to pierwszoosobowa gra FPS, która łączy elementy strzelanki, gry przygodowej i psychologicznego horroru.

Gra ma charakteryzować się fotorealistyczną grafiką, uzyskaną dzięki technologii skanowania rzeczywistych obiektów i lokacji. Fabuła ma być ciężka i klimatyczna. W Get Even gracze wcielą się w mężczyznę o nazwisku Cole Black, prywatnego detektywa. Aby odzyskać pamięć i zrozumieć tajemnice swojej przeszłości, detektyw musi wyruszyć w podróż wewnątrz własnego umysłu. Jest to możliwe dzięki urządzeniu przypominającemu hełm wirtualnej rzeczywistości, które może odczytywać wspomnienia.

R E K L A M A

Oficjalny partner firmy BANDAI NAMCO Entertainment Europe w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz na Węgrzech - Cenega, poinformował, że zajmie się wydaniem pudełkowej wersji gry Get Even.

Gra Get Even trafi na PC oraz na konsole PlayStation 4 i Xbox One 26 maja 2017 roku. Planowanych jest 10-11 wersji językowych. Za polską lokalizację odpowiadają twórcy gry.

 

Udostępnij
Źródło: inf. własna

Wstecz

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok