CD Projekt w przyszłości chce opierać działalność spółki na grze Wiedźmin

CD Projekt w przyszłości chce opierać działalność spółki na grze Wiedźmin

15/07/2018 0 przez Tomasz Filipski

A jednak, CD Projekt w przyszłości chce opierać działalność spółki na kolejnej grze Wiedźmin. Jednakże teraz najważniejszy jest Cyberpunk 2077.

Prezes CD Projekt, Adam Kiciński stwierdził, że obecnie niemal wszystkie siły rzucone zostały na realizację najnowszego projektu Cyberpunk 2077. Zespół przygotowujący tą produkcję obecnie liczy już ponad 350 osób.

Możliwe, że po ukończeniu gry Cyberpunk 2077 część sił polska spółka przeniesie między innymi na kolejną grę z uniwersum Sapkowskiego.

R E K L A M A

Cyberpunk 2077 pojawi się na Gemscom 2018 - oraz nowe informacje o grze Cyberpunk 2077 pojawi się na Gemscom 2018 – oraz nowe informacje o grze

„Pierwsze trzy Wiedźminy były z założenia trylogią, więc po prostu nie moglibyśmy nazwać ewentualnej kolejnej gry Wiedźmin 4. Nie oznacza to oczywiście, że porzucimy kreowany przez nas przez kilkanaście lat świat Wiedźmina, który kochają i wciąż domagają się gracze na całym świecie. Wiedźmin jest jedną z dwóch franczyz, na których ma się w przyszłości opierać działalność spółki. Dzisiaj nie mogę niestety nic więcej zdradzić.”

To bardzo dobra wiadomość.

Zobacz także: