CD Projekt otwiera we Wrocławiu nowe studio

CD Projekt otwiera we Wrocławiu nowe studio

20/03/2018 0 przez Tomasz Filipski

Polska firma CD Projekt ogłosiła, że już wkrótce otworzy nowe studio – CD Projekt RED Wrocław.

W skład zespołu wejdzie18 doświadczonych i utalentowanych twórców gier. Nowy oddział pomoże przy produkcji gry Cyberpunk 2077.

R E K L A M A

„Wrocławskie studio to nie tylko potężna wiedza techniczna i artystyczna, to także wspaniali ludzie. Chcemy dostarczać graczom rozgrywkę na najwyższym poziomie – to myśl przewodnia, w którą wierzy każdy, kto staje się częścią naszego zespołu. Tak będzie również w przypadku naszego nowego studia we Wrocławiu.” – Adam Badowski, Reżyser gry Cyberpunk 2077 oraz szef CD PROJEKT RED.

Nowe studio to tak naprawdę wrocławskie studio deweloperskie Strange New Things, które zostało nabyte przez CD Projekt RED.

„Jesteśmy bardzo podekscytowani faktem, że będziemy tworzyć rdzeń nowego studia CD PROJEKT RED. Wrocław to miasto, które znamy jak własną kieszeń. To fantastyczne miejsce do tworzenia gier. Uważam, że nasze doświadczenie i kreatywność pozwoli Cyberpunkowi stać się jeszcze lepszą grą.”  – powiedział Paweł Zawodny, Szef Studia CD PROJEKT RED Wrocław.

Przypomnijmy, że CD Projekt RED pojawi się na targach E3 2018. To tam powinniśmy po raz pierwszy od dłuższego czasu usłyszeć i zobaczyć coś nowego o grze Cyberpunk 2077.

Foto

cd-projekt-red-wroclaw