Cayne to darmowa gra przygodowa point&click od twórców gry Stasis – również po polsku! [Trailer]

Cayne to darmowa gra przygodowa point&click od twórców gry Stasis – również po polsku! [Trailer]

27/01/2017 0 przez Tomasz Filipski

news

Cayne to nowa, darmowa przygodówka point&click i zarazem rozszerzenie do gry science-fiction: Stasis od studia The Brotherhood.

Przypomnijmy, że gra Stasis ukazała się w 2015 roku; dostępna jest na Steam oraz wydana nakładem firmy Techland (wersja pudełkowa) i choć nie należy do gier „bajecznych i przyjemnych” to uzyskała wiele pozytywnych opinii, recenzji. Z kolei gra Cayne jest to samodzielna produkcja przeznaczona na PC Windows (Steam), a do uruchomienia nie wymaga wyżej wymienionej gry.

W grze Cayne powrócimy do świata Stasis, by prześledzić losy kobiety imieniem Hadley, będącej w 9 miesiącu ciąży. Tytuł ten opowiada o historii ciężarnej kobiety, która budzi się w placówce medycznej, gdzie nieznani sprawcy chcą zabrać jej dziecko… Nie od razu wszystko jest takie straszne, bo tak naprawdę zła rzeczywistość ukazała się po przebudzeniu bohaterki…? Jak to możliwe, najlepiej sami to sprawdźcie.

R E K L A M A

Darmowa gra Cayne trafiła na Steam 24 stycznia. Co ważne dostępna jest również w języku polskim. Produkcja ta wykorzystuje silnik graficzny Unity i pozwala cieszyć się klimatycznymi, dobrymi lokacjami, bohaterami w 3D, profesjonalnym voice-actingiem oraz świetną muzyką. Gra powinna starczyć na półtora godziny zabawy. Polecamy.

Pobierz: tutaj!

zwiastun

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD